fbpx

KASIA I MARCIN – PLENER ŚLUBNY

22 października 2019
Plenerem Kasi i Marcina zakończyłam sezon ślubny w roku 2019. Razem z parą zdecydowaliśmy, że wybierzemy się na sesję w Beskidy. Zrobiliśmy sobie spacer po okolicach Równicy. Udało nam się stworzyć piękne, jesienne, romantyczne kadry. Piękniejszego zakończenia sezonu nie mogłam sobie wymarzyć. Zapraszam Was do obejrzenia pleneru ślubnego, z którego przywiozłam więcej zdjęć niż przewidziałam.

Cześć, jestem Julia

Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografia to większa część mojego życia.

Pochodzę z Górnego Śląska, ale fotografuje w całej Polsce. Cały czas pragnę się rozwijać i tworzyć rzeczy nowe i świeże. Lubię życie, ludzi i ich prawdziwe emocje. Uwielbiam obserwować i słuchać. Wiem, że potrzeba niewiele soli, aby coś nabrało smaku, dlatego też nad wyraz cenię sobie prostotę.

Jestem wielbicielką rozmazanego tła, naturalnego światła i koloru białego. Żyję w ciągłym biegu, mam milion pomysłów na minutę i zawsze wszędzie mnie pełno, dzięki czemu nie umknie mi żaden detal. Nigdy nie rozstaję się z aparatem, bo bez niego czuję się jak bez ręki.

Fotografem jestem od ośmiu lat, a w 2016 roku stworzyłam markę NAD NIEBEM i oddzieliłam fotografię ślubną od fotografii eventowej i okolicznościowej. Jestem również właścicielem marki Najlepsze Studniówki

Next post Hello world!
Total: