fbpx

WERONIKA I PIOTREK – REPORTAŻ ŚLUBNY WILLA SŁONECZNA W DĘBOWCU

4 sierpnia 2020

Ślub i wesele Weroniki i Piotrka odbyło się w pięknym, malowniczym miejscu jakim jest Willa Słoneczna w Dębowcu. Sala zlokalizowana jest pośród pól, łąk i stawów, dzięki czemu widoki z sali są przepiękne. Wszystkie dekoracje, włącznie z tymi kwiatowymi Weronika wykonała sama i muszę przyznać, że wyszło jej to genialnie. Ślub był pełen emocji i wzruszeń, a wesele przepełnione radością i szaleństwem. Zapraszam Was do obejrzenia tych pięknych kadrów, które są tylko potwierdzeniem moich słów.

We wpisie znajdziecie reportaż ślubny oraz kadry z minisesji z gośćmi oraz minipleneru ślubnego.

Razem z Weroniką i Piotrkiem stworzyliśmy również piękną sesję narzeczeńską na krakowskim Zakrzówku oraz piękny, letni plener ślubny w lesie.
Jeśli jesteście ciekawi tych sesji, zapraszam Was do obejrzenia, linki znajdziecie poniżej.

Zdjęcia, które znajdują się na blogu, to tylko ułamek tego co dostali goście oraz młoda para.
Jeśli jesteś jednym z nich i posiadasz hasło do galerii, zapraszam Cię do linku poniżej:

Zapraszam Was do obejrzenia reportażu z pięknego ślubu i wesela Weroniki i Piotrka…

MINIPLENER Z GOŚĆMI W DNIU ŚLUBU

….

MINIPLENER W DNIU ŚLUBU

Podczas wesela namawiam zazwyczaj moje młode pary na zrobienie kilku romantycznych kadrów. Wybieramy się wtedy na krótki spacer gdzieś w okolicach sali weselnej. Jest to czas, w którym młodzi mogą skupić się tylko na sobie i na chwilę “wyciszyć”.  Wierzcie mi, że goście nawet nie zauważają ich zniknięcia. Pamiętajcie, że aby otrzymać piękne i naturalne zdjęcia, nie trzeba wiele – czasem wystarczy nawet 5-10 minut. Skupiam się wtedy tylko na zakochanych, na ich emocjach i tym, co do siebie czują. Kilka kadrów z takiej minisesji oddaje zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, tak, jeszcze podczas wesela. Para młoda pełna emocji następnego dnia, zdjęcie może przesłać rodzinie, która była nieobecna lub udostępnić w mediach społecznościowych, chwaląc się świeżo zawartym związkiem małżeńskim. Nie muszą wtedy publikować rozmazanego zdjęcia z telefonu przysłowiowej “ciotki Kaśki”, mogą pochwalić się profesjonalnymi kadrami.

PLENER ŚLUBNY W WILLI SŁONECZNEJ
W DĘBOWCU

Chcielibyście takie zdjęcia? Jeśli marzą Wam się takie zdjęcia na Waszym ślubie i weselu to napiszcie do mnie, a prześlę Wam ofertę i sprawdzę dostępność terminu.

Total: