fbpx
O MNIE

Cześć, jestem Julia

Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografia to większa część mojego życia.

Pochodzę z Górnego Śląska, ale fotografuje w całej Polsce. Cały czas pragnę się rozwijać i tworzyć rzeczy nowe i świeże. Lubię życie, ludzi i ich prawdziwe emocje. Uwielbiam obserwować i słuchać. Wiem, że potrzeba niewiele soli, aby coś nabrało smaku, dlatego też nad wyraz cenię sobie prostotę.

Jestem wielbicielką rozmazanego tła, naturalnego światła i koloru białego. Żyję w ciągłym biegu, mam milion pomysłów na minutę i zawsze wszędzie mnie pełno, dzięki czemu nie umknie mi żaden detal. Nigdy nie rozstaję się z aparatem, bo bez niego czuję się jak bez ręki.

Fotografem jestem od ośmiu lat, a w 2016 roku stworzyłam markę NAD NIEBEM i oddzieliłam fotografię ślubną od fotografii eventowej i okolicznościowej. Jestem również właścicielem marki Najlepsze Studniówki

Będzie mi niezwykle miło, jeśli postanowicie bym
to właśnie ja spędziła z Wami ten najważniejszy dzień.

FOTO CEWE INSPIRACJE
W kwietniu 2018 zostałam twarzą kwartalnika wydawanego przez CEWE i sklep Fotojoker – FOTO CEWE INSPIRACJE,
w którym znajdował się również mój artykuł o plenerowej sesji ślubnej.

MAGAZYN PANNA MŁODA
W sierpniu 2018 w kwartalniku „Panna Młoda” ukazała się moja stylizowana sesja ślubna,
którą wykonywałam dla Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie pod Warszawą.

FOTO CEWE INSPIRACJE
W styczniu 2019 w kwartalniku FOTO CEWE INSPIRACJE opublikowałam poradnik o tym jak fotografować studniówki – dla fotografów.
Dowiecie się jak podejść do tego w kwestiach organizacyjnych i czy rzeczywiście jest to takie trudne.

ZAUFALI MI

Total: